AKCE CIHLA

 AKCE CIHLA je celostátní benefiční sbírková a osvětová kampaň na podporu moderních sociálních služeb pro lidi s mentálním postižením pořádaná a koordinovaná organizací Portus Praha, z. ú. V letošním roce rozjíždí poprvé společně se ZIN instruktory benefiční lekce po celé ČR Zumba pro AKCI CIHLA

Princip je jednoduchý – Zumba instruktor si zvolí den, hodinu a místo cvičení kdykoli během roku 2017 (od dubna 2017) a výtěžek z tohoto cvičení věnuje AKCI CIHLA. Variabilně se může vzdát svého zisku i fitko, variabilně mohou přispět lidé do kasičky. Peníze se sbírají na střechu  a opravy chráněného bydlení Fara Slapy.

Pro akci bude vytvořena od Mary Aušové extra choreografie, kterou se všichni ZIN naučí a zacvičí na lekci. Choreografie se bude promovat na YouTube.

Každý Zumba  instruktor dostane pro své klienty malý dárek a krásný leták na svou lekci! Připojit se mohou i neZumba instruktoři, jestliže budou mít na své lekci pozvaného oficiálního Zumba instruktora. Připojit se mohou i slovenští instruktoři!

Kontaktní osoba: Lenka Šnajdrová, strážce cihelny a oficiální Zumba instruktor
snajdrova@portus.cz, tel: 723 509 839

Tady můžete přihlásit svou lekci! Další informace dostanete následně e-mailem. Také se můžete připojit do facebookové skupiny ZUMBA pro AKCI CIHLA