Beto Perez opět v Praze

Beto Perez se opět objeví v Praze, tentokrát 2.6.2012 na již 11. ročníku Corny WELLNESS MARATHON. Pódium bude letos umístěné uprostřed, pod multimediální mega TV kostkou. A čeká Vás naprosto výjimečná ZUMBA show s řadou překvapení, neboť BETO PEREZ přijede společně s Kass Martin. Vybírat si můžete celkem z 12 lekcí vedených špičkovými lektory, proběhnou inspirující workshopy, wellness výstava výrobků a služeb, pestrý doprovodný program. O programu vás budeme informovat.
S ohledem na pohodlí účastníků a prostor 4.500 m2 v O2 aréně se bude prodávat limitovaná edice 3.000 vstupenek za 999,-Kč od 1. 3. na terminálech Sazka Ticket.

   

Realizační ZIN tým – Tereza Zálešáková, Vendula Kořínková a Petra Bonich má na starosti doprovodný program v OC Galerie Harfa a další organizační záležitosti. Pro více informací mrkněte na událost Corny WELLNESS MARATHON 2012 with zumba star BETO PEREZ na Facebooku.

Pořadatel slibuje:

  • 8 workshopů ve dvou sálech – každý pro 50 cvičících nebo 100 posluchačů, např. Pool Dance nebo workshop s plastickým chirurgem a psychologem
  • Velký prostor pro Zumbashop se zkoušecími kabinkami
  • Dobrou organizaci úschovy tašek a vodu pro cvičící umístěnou po okraji cvičební plochy
  • Autogramiáda s Betem v OC Harfa bude až v 17:00, po cvičebním programu
  • Večerní afterparty na střeše OC Harfa – pouze pro majitele vstupenek na maraton