Šance (nejen) pro nové Zumba® instruktory

20.10.2012 se v Brně koná víkendové školení Zumba B1, základní kurz pro nové Zumba® instruktory se ZES Danielkou Čavojec Česnekovou! Školení je vhodné i pro instruktory, kteří si potřebují obnovit licenci.
Přihlásit se lze výhradně na oficiálních webových stránkách Zumba fitness®, ZDE na tomto odkaze. Certifikát získaný na školení vás opravňuje k vedení Zumba® hodin a přímo na školení dostanete možnost stát se členy ZIN™ a získat tak další benefity.  Pokud uvažujete o přihlášce, doporučujeme  následující článek:  Jak se stát Zumba® instruktorem

Stávající instruktoři mají možnost obohatit svou kvalifikaci o licenci Zumbatomic®. Školení s Danielkou je jednodenní a koná se 8.9. v Měříně. Přihlášky ZDE. Tohoto školení se mohou účastnit výhradně členové ZIN™

Další školení pro členy ZIN™ je Zumba® Gold také s Danielkou, jednodenní školení v Bratislavě je v termínu 27.10.2012. Registrace ZDE.

V případě absolvování specializovaného školení získáváte i  1 rok specializovaného vzdělávání, t.j. 4 sety DVD/CD se specializovanými choreografiemi každé 3 měsíce ZDARMA.

Další informace najdete na webových stránkách školitelky, v případě dotazu klidně napište i sem do kontaktního formuláře.

Daniela Čavojec Česneková