Doškolení pro Zumba® instruktory

Jste ZUMBA instruktor a potřebujete mít licenci platnou v ČR?
Nemáte příliš v lásce aerobik?
Chcete cvičit i něco jiného než ZUMBU?
Potřebujete živnostenský list na legální cvičení ZUMBA?

Odpověděli jste si na otázky ano? Pak možná právě pro vás je určený akreditovaný kurz speciálně pro instruktory Zumba Fitness® od Fitness Solutions International, s.r.o.

Fitness Solutions International, s.r.o. je společnost manažerů a konzultantů v oblasti fitness se zkušenostmi na mezinárodním trhu od roku 1985. Úspěšně vybavuje a školí fitness centra ve Švédsku, České republice, Polsku, Rumunsku, Maďarsku, Chorvatsku a na Slovensku. V ČR Fitness Solutions připravilo sérii školení na míru pro ZUMBA instruktory. Jelikož Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zařadilo zumbu pod aerobic, spousta Zumba lektorů si musí udělat aerobikový kurz, aby v ČR mohli legálně předcvičovat.
Kurz je vytvořen tak, aby v něm z aerobiku bylo absolutní minimum, které ZUMBA instruktor musí znát. Navíc je cvičení aerobiku učeno způsobem, který vám zaručí to, že nasbírané zkušenosti z aerobiku v zumbě určitě uplatníte. Veškeré kurzy jsou školeny odborníky s několikaletou praxí a specialisty v oboru (právo, první pomoc). Team školitelů najdete ZDE

1. Vedení lekcí ve fitcentru na DPP
Pokud jen chcete cvičit na dohodu o pracovní činnosti, stačí vám dvoudenní kurz BRONZE LEVEL GROUP TRAINER, což je všeobecný praktický základ pro cvičení skupinových lekcí a aerobiku. Tento kurz bude pro vás nejpřínosnější. Dále je možnost absolvovat kurz BASIC, kde se naučíte minimum ze sportovního tréninku, základy fyziologie, anatomie, první pomoci a práva. Tyto dva kurzy obsahují nejdůležitější témata, která jsou dle zákona, ale i hlavně do praxe potřeba.

2. Vedení lekcí jako OSVČ
Pokud potřebujete komplexní osvědčení o rekvalifikaci na instruktora aerobiku, pak je potřeba absolvovat u minimálně 3 víkendová školení v celkovém rozsahu 60 hodin (1 hodina á 45min).

PŘEHLED KURZŮ:
BASIC – všeobecný teoretický základ pro skupinová cvičení i individuální trénink (víkendové školení)
BRONZE LEVEL GROUP TRAINER – všeobecný praktický základ pro skupinová cvičení / aerobik (víkendové školení)

JEDNODENNÍ POKRAČUJÍCÍ ŠKOLENÍ DLE VÝBĚRU (minimálně 2 dny):
MUSIC – práce s hudbou, mixování, energie v hudbě, počítání
OSOBNOST INSTRUKTORA – jak motivovat a komunikovat s klienty, rozvíjet se v roli lektora
TEPOVÁ FREKVENCE – práce s tepovou frekvencí ve vytrvalostních sportech
STREČINK PRO SKUPINOVÁ CVIČENÍ – jak se po lekci správně protáhnout a eliminovat rizika se zumbou spojená
BODY FORM – skupinové formy posilování vycházející nejen z aerobiku
FUNKČNÍ TRÉNINK – moderní formy cvičení ve skupině i individuálně
DIAGNOSTIKA A STABILIZAČNÍ SYSTÉM – starejte se o svoje klienty individuálně a rozšiřte své působení i do oblasti osobního a funkčního tréninku

K těmto třem víkendům je potřeba složit úspěšně praktickou a teoretickou zkoušku, za kterou se již nic nedoplácí. Zkoušku je možné složit přímo na jednom ze závěrečných víkendů či doložit videem z lekce. Celková délka studia je 150 45min lekcí. Doporučujeme všech 150 lekcí absolvovat s lektorským sborem na školeních Fitness Solutions, jelikož lektor tak získá opravdu komplexní vzdělání v oboru fitness v celkovém rozsahu 15 dní. Pokud z časového důvodu není možné absolvovat 15 dní školení, je absolutní minimum fyzické přítomnosti na 3 víkendech a zbylých 90 hodin se učit formou praxe s učitelským sborem a vytvořením seminární práce.

Sleva pro ZIN™ instruktory
Pokud jste členem ZIN, máte díky oficiální spolupráci se ZUMBA office 25% slevu na veškeré kurzy!  Již přes 30 lektorů (např. Petros Kubla, Verča Maršonová, Lenka Šnajdrová) se spokojeně proškolilo za první rok existence těchto kurzů a můžete se jich na ZIN fóru zeptat na reference.

Kolik doškolení stojí?
Bronze Level: 7000,- Kč
Basic Level: 5000,- Kč
Jednodenní školení: 3000,- Kč
Standardní cena 3 víkendů pro rekvalifikaci je  17 000,- Kč.
CENA pro ZIN™ lektory je 12 750,- Kč

Školení pořádáme hlavně v Praze a pomalu se rozšiřujeme i do Brna. Do budoucna je plán pořádat kurzy i v jiných městech. Již na podzim můžete například využít školení v Nymburce.

Stáhněte si TERMÍNY ŠKOLENÍ na podzim 2012

Pro bližší informace pište na education@fitness-solutions.cz.  Více informací o firmě naleznete na www.fitness-solutions.cz

Mgr. Eva Kupková
Education Manager
Fitness Solutions International, s.r.o.
Tel.: +420 774 522 622