Avatary v Zumba® Core Fitness game doprovází inspirující příběh…

Když člověk vidí Avatary v pozadí hry Zumba® Core Fitness game, možná by si s nimi chtěl vyměnit místo a dostat se do fantastické hry, která se prodává na celém světě. Člověk by řekl, že mají štěstí. Opravdu? Ve video hře vidíme avatary, ale ve skutečnosti jsou to obyčejní lidé, jako jsme my.

Tak třeba Beth má Parkinsonovu chorobu a předcvičování Zumby jí dává sílu bojovat se svou nemocí. Diana a Shelly prodělaly rakovinu prsu, Diana měla ve cvičení pouze půlroční přestávku, Shelly předcvičovala dokonce navzdory chemoterapii a ozařování! Michael trpí Aspergerovým syndromem (forma autismu). Pomáhá lidem se stejným postižením získávat sociální dovednosti a prostřednictvím charitativních Zumbathonů také finanční prostředky na náročnou léčbu. Annie je seržant americké armády a ve svém volném čase (kolik času má matka tří dětí, která studuje při práci vysokou školu?) vede Zumba lekce jako dobrovolník pro rodiny vojáků, válečné veterány  a důchodce bez finančních prostředků.

Mnoho lidí má vážné problémy, a přesto rozdávají radost jiným. To je ZUMBA® fitness! Zumba®  není jediná cesta, která pomáhá lidem vyrovnat se s nemocí nebo s postižením, ale je to každopádně cesta správná a možná. Každý může něco změnit!

Pokud by se nezobrazovalo video na YouTube, podívejte se na tomto odkaze: Zumba fitness core-Featured instuctors