Zumba® Instructor Convention 2012

V srpnu 2012 jsem dostala šanci zúčastnit se obří Zumba® Instructor Convention plné workshopů, kurzů a masterclassů v Orlandu na Floridě. Každý rok v srpnu se Orange County Convention Center a tři přilehlé hotely (Peabody, Hilton a Rosen Centre) obléknou do barev Zumba fitness®. Naprosto mě ohromil ten počet lidí z celého světa, jen na  Zumbathonu® Party in Pink™ tančilo cca 7 500 instruktorů a fronta do Zumbashopu se dala počítat na kilometry.  Na fitness koncertech nám živě zpívali Daddy Yankee,  Vanilla Ice, Paulina Rubio, Mara, Dj Mam’s, Soldat Jahman & Luis Guisao a  a také samotný Beto ukázal, že se mikrofonu nebojí:-)

Oficiální video z Convention

Z nabitého programu jsme si vybrala Salsa a Merengue Mash-up s Walterem Diazem, ZIN Jam™ Session s Biancou Ayala, workshopy Crazy country s Kass Martin a Latin Pop s Lindsey Taylor a Zumba® for Special Populations s Joy Prouty.  Jeden celý den jsem strávila na instruktorském tréninku Zumba Sentao™.

Také jsem absolvovala tradiční fitness koncert, Zumbathon® Party in Pink™, na kterém se společně s Betem a Zumba Jammery z celého světa představila také naše jammerka Karolina Matoušková a Slovenka Inka Sombaty a nevynechala jsem ani Theme party v kostýmu hippie.

Další moje povinnosti na Convention byly spojeny se školením pro ZIN™ Community Council representative. Jsem vděčná, že jsem dostala příležitost reprezentovat české a slovenské instrutory v mezinárodní radě. Na fotografii níže jsem  s prvními reprezentanty z celého světa společně s Philem Camposem a Davidem Topelem ze Zumba Home office.  Další fotky z Orlanda jsou ZDE.