Zumba® v Guinessově knize rekordů

Zní to legračně! Chcete být osoba, která drží v něčem světový rekord: Má nejdelší vlasy, nejmenšího poníka, největší dům vytvořený z dřívek od nanuků? Víte, kdo je držitelem rekordu „Největší ZUMBA CLASS®?
Ano, v Guinessově knize rekordů je i takový rekord! Po několika pokusech byl překonán loňský rekord z Mexika s 6 633 účastníky. Letos 15. září vytvořila nový rekord instruktorka Dinaz Vervatwala v Hyderabadu (Indie).

Foto: Facebook

 

Statistiky:
Celkem se účastnilo – cca 9500 osob
Světový rekord – 6671 osob cvičilo Zumbu (klasickou lekci s 9 songy)
Nejmladší účastník – 20 měsíců
Nejstarší účastník – 68 roků
Počet sdělovacích prostředků, které informovali o události – 17
Počet tištěných publikací, které informovali o události – 7

Akce se účastnil zaměstnanec Zumba Home Office Anurag Gonela. Hyderabad je jeho rodné město a on si naplánoval cestu domů, aby mohl být účastníkem této skvělé akce. Anurag řekl: „Byl jsem tam od začátku až do konce, a jsem hrdý na to, že pracuji pro Zumba Fitness! Ten pocit byl úžasný, když 10.000 lidí zpívalo Zumba Zumba Zumba! Hlavní myšlenkou bylo rozšířit fitness mezi všechny lidi. Účast byla zcela zdarma!“

Chcete se pokusit o překonání rekordu? Licencovaní instruktoři najdou pravidla v říjnovém ZIN newsletteru nebo se můžou informovat ve svém diskusním foru My Z-COM District 15.